X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آشنایی با مراکز آموزشی : موسسه آموزش عالی نبی اکرم - معرفی مشاغل آذربایجان

برای معرفی شغل شما اطلاعات خود را در تماس با ما ارسال نمایید تا در سایت اضافه گردد

معرفی مشاغل آذربایجان

استان های ناحیه شمال غربی ایران (آذربایجان)

آشنایی با مراکز آموزشی : موسسه آموزش عالی نبی اکرم


آشنایی با مراکز آموزشی : موسسه آموزش عالی نبی اکرم

آذربایجان‌شرقی - تبریز - خیابان راه‌آهن - بعد از تقاطع دامپزشکی (خطیب) - پلاک 1283
کدپستی: 5183918993
صندوق پستی دانشگاه: 5185-1488
تلفن‌: (041) 34429990-8   ,   (041) 34421999
فکس: (041) 34442095

سایت : http://www.ucna.ac.irچشم‌انداز آینده موسسه آموزش عالی نبی‌اکرم(ص)

این موسسه آموزش عالی با تکیه بر توان فکری و عملی و خلاقیت بالای اعضای هیئت علمی، مدیران و کارشناسان، مصمم است در زمینه توسعه رشته‌های منحصربفرد و نیز موردنیاز آینده جامعه گام بردارد. این موسسه آموزش عالی به دنبال توسعه آموزش جامعه محور و تربیت دانشجویانی است که علاوه بر داشتن تخصص‌های علمی بالا، دارای قدرت کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری بسیار بالایی بوده و از انگیزه و تعهد اخلاقی و مسئولیت‌پذیری ممتازی نسبت به جامعه بشری برخوردار باشند. ما مطمئن هستیم در سایه ایجاد محیطی با نشاط و حمایتی برای دانشجویان و بکارگیری یک مدیریت استراتژیک، دانشی و مشارکتی و ارتقاء مستمر کیفیت آموزش و توسعه ارتباطلات علمی و پژوهشی با مراکز تحقیقاتی و آموزشی ممتاز دنیا در چند سال آینده از لحاظ نوآوری در خدمات آموزش عالی برترین موسسه آموزش عالی در بین دانشگاه‌های منطقه خواهیم بود.
  
*********************************************************************************************

فعالیت‌های علمی-آموزشی

این موسسه آموزش عالی در قالب سه مجموعه گروه‌های فنی و مهندسی، علوم انسانی، هنر و 9 گروه آموزشی، دارای 8 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد، 15 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و 8 رشته در مقطع کاردانی فعالیت خود را ادامه می‌دهد. این موسسه آموزش عالی رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) را با مشارکت دانشگاه علم و صنعت ایران برای اولین بار در منطقه شمال‌غرب کشور ایجاد کرد. پس از کسب موفقیت در مقطع کارشناسی ارشد و پذیرش دانشجو برای اولین بار در منطقه شمال‌غرب کشور نیز اقدام نمود و اینک از جهت فناوری‌های پیشرفته در منطقه آذربایجان یکه‌تازی می‌کند.

*********************************************************************************************

ماموریت موسسه آموزش عالی نبی‌اکرم(ص)

موسسه آموزش‌عالی نبی‌اکرم(ص) به‌عنوان یک مرکز آموزش عالی غیردولتی با مجوز و نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران از سال 1375 تاسیس و هم اکنون در قالب سه دانشکده‌ی: فنی و مهندسی، علوم انسانی و هنر، در مقاطع: کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد نیروی انسانی متخصص، با مهارت، کارآفرین و مسئولیت‌پذیر برای مشارکت در روند توسعه ایران اسلامی تربیت می‌کند.

ماموریت موسسه آموزش عالی نبی‌اکرم(ص)، نوآوری و پارادایم‌سازی در نظام آموزش عالی کشور است. در نگاه ما نوآوری یعنی خلق ارزش‌افزوده‌‌ی منحصربفرد و متمایز برای تمام ذینفعان اصلی موسسه.

ما نوآوری را در تمام ارکان موسسه اعم از ماهیت سازمان، محتوا و فرآیند برنامه‌های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و پشتیبانی و کلیه زیرسیستم‌های دانشگاهی، بصورت عینی و عملی بروز می‌دهیم.

الگو‌های نوآورانه و منحصربفرد موسسه، با ارائه ارزش‎افزوده‌ی متمایز، تجربه‌ای ممتاز، نشاط بخش و منفعت‌زا برای کلیه‌ی ذینفعان موسسه فراهم می‌کند.

فضای سازمانی ما که آکنده از نشاط و پویایی و سرشار از تعهد و مسئولیت‌پذیری سرمایه‌های انسانی است، در سایه بکارگیری الگوی سازمان‌های استراتژیک و یادگیرنده، محل زایش ایده‌های خلاقانه می‌باشد.

ما عمیقا به این نکته توجه داریم که هرگونه تلاش نوآورانه تمایزبخش و ارزش‌آفرین تنها در بستر پارادایم حاکم بر عصر جدید- سیستم‌های هوشمند اطلاعاتی و ارتباطی-نتیجه‌بخش خواهد بود.

ارزش‌های سازمانی موسسه آموزش عالی نبی‌اکرم(ص)

·         خلاقیت و نوآوری اصلی‌ترین عامل حیات و بقای سازمان

·         صداقت و راستگویی بهترین ویژگی نیروی انسانی موسسه

·         همکاری، همیاری و مشارکت پشتوانه پیشبرد فعالیت‌ها

·         احترام متقابل و صمیمیت، پیوند دهنده نیروی انسانی برای کار گروهی

·         احترام به قانون و مقررات عامل حفظ سازمان

·         کیفیت محوری در کلیه فعالیت‌ها مهمترین عنصر در جلب رضایت جامعه هدف

·         سخت‌کوشی و ارتقای بهره‌وری عامل تعالی سازمانتاریخ ارسال: شنبه 23 تیر 1397 ساعت 08:42 | نویسنده: ali | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.