نقاشی ساختمان و روشهای مختلف آن

نقاشی ساختمان:

برای اینکه منزل یا محل کارتان را نقاشی کنید یا میتوانید از یک نقاش حرفه ای کمک گیرید یا حتی میتوانید با دریافت آموزش های لازم در سطح کیفی پایین تر خودتان اینکار را انجام دهید.

نقاشی ساختمان

در داخل منازل دو رنگ پلاستیک و روغنی پرکاربردترین انواع مورد استفاده در نقاشی ساختمان هستند ولی با توجه به بروز و ظهور رنگهای مدرن هم اکنون یه نقاش گزینه های بیشتری در دست دارد تا از انها استفاده کرده و طبیعتا نتایج حاصل از استفاده از رنگ های مدرن هم تفاوت معناداری با سایر رنگ ها خواهد داشت.

این گروه به پشتوانه چندین سال تجربه و کارکردن در مناطق مختلف در سریعترین زمان پروژه های شما را به بهترین قیمت نقاشی ساختمان و کیفیتی ماندگار و کم نظیر به انجام میرساند.


گچکاری و گچبری ساختمان

میان ما و شما فاصله بسیار اندک است و با یک تماس چند ثانیه ای یکی از کارشناسان و نقاشان ما در سریعترین زمان ممکن به محل پروژه شما آمده و آن را بازدید کرده و فرایند قیمت دهی و عقد قرارداد کتبی یا شفاهی همکاری انجام میشود.

در بازار رقابتی امروز اگر یک مشتری اقدام به انتخاب یک مجری پروژه یا محصولی میکند بدون تردید با وجود داشتن انتخاب های زیاد اقدام به سنجش تفاوت ها , تمایز ها و مزایای یک محصول یا خدمات میکند و سپس انتخاب میکند . حال اگر یک مشتری نیازمند نقاشی ساختمان و منزلش است

نقاشان ما اکیپ های کاری زیادی دارد و در اسرع وقت کار شما را اجرا میکند.

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

استفاده از رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمانیاز زمانهای دور رایج بوده و عملا خیلی از مردم پروسه نقاشی منزل در در دورنگ روغنی و پلاستیک خلاصه میدانند . ما هم بخاطر قیمت پایین تر هر متر مربع نقاشی پلاستیک ساختمانی بیش از نیمی از پروژه های اجراییمان در همین زمینه بوده است .
مزایا و نواقص نقاشی با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک
نقاشی با رنگ پلاستیک طول عمر پایین تری دارد
نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک قیمت مناسبتری از سایر انواع نقاشی دارد
بطور کلی رنگ های پلاستیک خاصیت شستشوی دیوار را ندارند و بسته به کیفیت رنگ شرایط کمی متفاوت تر است

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک چند سالی است که رایج شده و از استقبال خوبی هم بخصوص در بین قشر جوان روبرو شده است . استفاده از رنگ های اکرلیک عموما از ترکیب اکریل با رنگ های روغنی حاصل میشود و در واقع نقاشی ساختمانی با رنگ اکرلیک را میتوان نوعی از نقاشی با رنگ روغن دانست که در ترکیب رنگ از انواع اکریل برای درخشان استفاده میشود .

نقاشی ساختمان رنگ روغن

رنگ روغن در مقایسه با رنگ پلاستیک تفاوت های زیادی داره که عمده این تفاوت ها در براقیت , قابلیت شستشو و دوام و عمر بیشتر پروسه نقاشی ساختمانی با رنگ روغنی است . البته استفاده از رنگ های روغنی هم از قدیم در صنعت ساختمان بسیار رایج بوده و امروزه حتی با آمدن رنگ های مدرنی چون مولتی کالر و پتینه و.. باز هم بازار خود را حفظ کرده و همچنان میتوان با اطمینان اعلام کرد که حداقل ۳۰% از کسانی که تصمیم دارند منازل یا محل های کار خود را رنگ آمیزی کنند رنگ روغن را به عنوان گزینه ای ایده آل و مطلوب مدذ نظر دارند.
رنگ روغنی در یک نگاه:
رنگ های روغنی در دو حالت برق و مات قابل استفاده در ساختمان هستند.
رنگ های روغنی کاملا قابل شستشو هستند
نقاشی ساختمان با رنگ روغن هم به صرفه است هم کیفیت, دوام و کارکرد خوبی به شما ارائه میدهد.

نقاشی ساختمان با رنگ روغن استخوانی

رنگ های روغنی استخوانی بخاطر ماهیت روشن بودن و مدرن بودن از بین رنگ های روغن دیگر مورد استفاده بیشتری در رنگ آمیزی ساختمانها در پروژه ها داشته اند .

نقاش آماتور یا حرفه ای ساختمان

یک تیم نقاشی ساختمان باید خصوصیات و توانایی هایی داشته باشد تا بتواند پروژه شما را به نحوی احسن به اجرا برساند. تجربه کافی , توانایی فنی لازم و آشنایی با انواع رنگ ها و نحوه ترکیب آنها از مهمترین پارمترهایی هستند که باعث تمایز میان یک نقاش ساختمانی حرفه ای با یک نقاش ساختمان آماتور میشود.

گروهی متشکل از مجرب ترین و حرفه ای ترین نقاشان ساختمان آماده خدمات دهی به شما برای نقاشی ساختمان در تبریز با قیمت های ایده آل و مناسب هستند .

نقاش حرفه ای ساختمان چگونه کار میکند؟

نقاش ساختمان ضعیف به راحتی میتواند هزینه های زیادی را به کرفرما تحمیل کند . پروسه نقاشی کردن و رنگ آمیزی با پارامترهای زیادی سنجیده میشود . که یکی از آنها حفظ بهداشت و تمیزی محیط در پروسه نقاشی کردن میباشد .
پوشاندن روی لوازم موجود در محل نماینگر حرفه ای گری و تمیزی کار یک نقاش است

آری یکی از اصلی ترین تفاوت ها میان نقاش حرفه ای ساختمان و نقاش آماتور در رعایت پارامترهای پوششی و تمیزی است . یک نقاش حرفه ای قبل از شروع پروسه نقاشی و رنگکاری اقدام به پوشاندن روی لوازم موجود در محل , قرنیزهای ساختمان, پکیج , شوفاژ, آبرگرمکن و کابینت ها میکند در حالی که نقاش آماتور چندان اهمیتی به این موضوع نداده و باعث بروز مشکلات بسیاری در پایان اجرا میشود.
اگر نقاش ساختمانی احتیاج دارید؟

اگر برای بازسازی و نوسازی منازل و ساختمانهای خودتان به نقاش ساختمانی نیاز دارید میتوانید روی ما حساب کنید.

در انتخاب نقاش عجله نکنید:

لازم است دقت کرده و در انتخاب نقاش ساختمان عجله نکنید. چرا که عجله کردن در انتخاب نقاش باعث میشود زمان و هزینه های زیادی را به هدر دهید و در نهایت بخاطر عدم دقت در انتخاب نقاش حرفه و کاربلد این شما خواهید بود که متضرر خواهید شد.
نقاش حرفه ای ساختمان را از نقاشان تبریز بخواهید

نقاش ساختمان حرفه ای برای نقاشی منازلتان را با با انواع رنگهای روغنی و پلاستیک رنگ بی بو و قابل شستشوی اکریلیک رلوکس و پتینه اجرای بتونه کناف و درزگیری و صاف کردن پانلهای کناف و رنگ آن نصب سنگ آنتیگ باانواع طرح ها و دکوراسیون زیبا برروی دیوار های داخلی پرداخت دسمزد نقد و اقساط نقاشی ساختمان با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از نقاشان تبریز بخواهید.

نقاشی ساختمان با کیفیت متفاوت از نقاشان مجرب در شهر تبریز با تنوع رنگ واستفاده از رنگ های دلخواه شما پذیرفته میشود و اجرای انواع رنگ های های ساختمانی پلاستیک ، روغنی ، سیلر کیلر ، کناف کاری ، کنیتکس ، پتینه ، مولتی کالری از بهترین برندها و رنگ روغن طرح کاغذ دیواری و انواع درب های MDF و HDF با کیفیت عالی و تضمینی
نقاش و رنگ کار سوله

نقاشی و تزئینات سوله ها و کارخانه ها در کلیه مناطق پذیرفته می شود ، با اکیپ کامل و با سابقه بالا در این کارو توسط نقاش ساختمان با رنگ و کیفیت عالی پلاستیک با بهترین قیمت ، نقاشی سوله و کارخانه های شما با انواع رنگ های پلاستیک ،روغنی ، بلکا ، اکرولیک و با اجرای طرح های زیبا و نصب کاغذ دیواری و کفپوش با بهترین کیفیت .

ارائه انجام کلیه رنگهای ساختمانی، روغنی، پلاستیکی،

نقاشی ساختمان با قلم مو

امروزه پیش نیاز هرگونه طراحی و اجاد تغییر در دکوراسیون ، نقاشی ساختمان است بطوریکه تمامی موارد تزئیناتی که در مراحل بعد انجام میشود بر روی بستر نقاشی ساختمان ایجاد می شوند . بنابراین اینکه این کار یعنی نقاشی ساختمان بسیار تمیز و حرفه ای انجام شود بسیار مهم است. در ادامه توضیحاتی در این باره میدهیم که شما را با روند و ساز و کار نقاشی ساختمان آشنا می سازد.
نقاشی حرفه ای روی سقف ساختمان ها با قلم مو: از روی پرطره های معروف دنیا

به طرز چشم گیری استقبال و تمایل مشتریان و صاحبان ساختمانها به استفاده از نقاشی از روی پرطره های معرروف جهانی افزایش یافته است.

بر همین اساس با استخدام تعدادی از زبده ترین طراحان و کپی کاران پرطره کشور آماده ارائه این خدمات در سطحی حرفه ای و تخصصی به شما عزیزان میباشد.

چرا قلم مو؟

در هر تخصصی نیاز به یکسری ابزار مورد نیاز و ابزار ویژه آن مهارت داریم . به عنوان مثال برای همین نقاشی ابزار های متفاوتی وجود دارد که استفاده از آنها بستگی به محل استفاده دارد. .قلم مو ، غلتک و پیستوله از ابزار آلات نقاشی به حساب می آیند که در ایران رایج ترین آن قلم است و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. ولی آیا نیاز است که با قلم مو نقاشی کنیم؟

مزایا و معایب قلم مو:

قلم موها از لحاظ جنس ، اندازه، ضخامت، نوع تار موها، به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام بسته به شرایطی که دارند در موارد خاص خودشان استفاده می شوند. بنابراین باید برای انتخاب نوع قلم مو به نوع رنگی که انتخاب کرده ایم توجه کنیم چون برای هر نوع رنگ ، باید قلم مویی متناسب با شرایط آن رنگ را انتخاب کنیم.این یعنی اینکه نمیتوان از قلم موی رنگ روغن برای رنگ پلاستیک استفاده کرد یا برای جاهایی که محدوده رنگ آمیزی وسیع است از قلم موی باریک استفاده کرد. یکی از معایب قلم مو این است که کاربر باید مهارت استفاده از آن را داشته باشد . به علت تارهای باریک قلم مو و اینکه ممکن است این تارها در هنگام نقاشی رگه هایی را بر روی دیوار ایجاد کند که ظاهر نامناسبی را برای نقاشی در پی خواهد داشت، حتما فرد نقاش باید مهارت استفاده از این ابزار را داشته باشد.

نقاشی ساختمان در تبریز

بهترین و قوی ترین تیم نقاشی ساختمان در تبریز, آماده اجرای انواع رنگ پلاستیک ، روغنی ، مولتی کالر ، بلکا ، پوشش سلولزی ، کنیتکس ، اکریلیک ، روغنی بی بو ، پتینه ، پیکو کالر ، کامپیوتری ، پلی استر ، اپوکسی ، سیلر کیلر۱- اجرای رنگ آمیزی ساختمان – نقاشی خانه – آپارتمان – راه پله – پارکینگ – اتاق خواب – اتاق کودک – رنگ کردن دفتر کار۲- اجرای رنگ آمیزی و نقاشی انواع ساختمان مسکونی – اداری – تجاری و دولتی و مکان های عمومی و آپارتمان ها و بیمارستان و ۳- اجرای انواع نقاشی کامپیوتری – رنگینه – پیکو کالر – مولتی کالر – پتینه – کنیتکس – بلکا – رولکس و رنگ و ۴- بازسازی – سنگ کاری – لوله کشی – تزئینات – سیم کابل و ۵- اجرای انواع پوشش صنعتی و سلولزی – کنیتکس – اپوکسی – سیلر و کیلر – نیم پلاستیک میباشد.
قبول سفارشات رنگکاری در همه نقاط شهر تبریز و حومه

گروه نقاشان تبریزآمادگی دارد در کلیه مناطق شهر تبریز و حومه یا شهرستانهای حومه تبریز و اطراف استان تبریز پروژه ها و سفارشات رنگکاری ساختمان را قبول کرده و اجرا نماید.

بازدید: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *